background_opap_2
background_opap_1

Φράιμπουργκ – Γκλάντμπαχ: Συνέχεια στο αήττητο σερί?

Στοίχημα όπως θα ήθελες να είναι! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Τεράστια νίκη εκτός έδρας πήρε η Φράιμπουργκ την αγωνιστική που πέρασε στο εξάποντο με την Κολωνία 3-4 τους αντιπάλους.

Στο ημίχρονο έχανε 3-1 και στο 2ο μέρος γύρισε το ματς τούμπα 3-4 με γκολ στο 90΄ και το 95΄.

Με την ψυχολογία ψηλά καθώς έχουν μείνει 3 σερί ματς χωρίς ήττα 2-1-0, βλέπουν ότι μπορούν να σώσουν την κατηγορία.

Στην 16η θέση με 15 βαθμούς είναι στην γραμμή του υποβιβασμού σε ενδεχόμενη νέα νίκη μπορεί να φτάσουν και στην 11η θέση.

Από την άλλη η Γκλάντμπαχ δεν κατάφερε για 2η αγωνιστική να πάρει το τρίποντο και μετά την ήττα από τους “λύκους” έφερε ισοπαλία εντός 1-1 με την Σάλκε.

Μοιρασμένο το παιχνίδι προηγήθηκε στο ημίχρονο η Γκλάντμπαχ, για να ισοφαρίσει η Σάλκε στο 62΄ με αυτογκόλ δίκαια αφού ήταν καλύτερη.

Στην 4η θέση με 25 βαθμούς η φιλοξενούμενη ομάδα, με νίκη ανεβαίνει 2η και περιμένει να δει τι θα κάνουν οι άλλες ομάδες.

7/10 οβερ έχουν και οι δυο ομάδες στα τελευταία 10 παιχνίδια τους και θα τους ακολουθήσω.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Over 2,5 (1.67)  στον sportingbet

Sportingbet Παίξε Νόμιμα με πρόγραμμα ανταμοιβής*!

Γιώργος Γιακούμπ (Zorro)

ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ* ΑΓΩΝΑ ΝΟΜΙΜΩΝ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ
Stoiximan-bonus, Pame Stixima interwetten 80x20 sportingbet bonus stoixima vistabet 80x20 betshop new 100x25 championsbet bonus