Η πιο μεγάλη ώρα έφτασε για τους δύο “Δικέφαλους”!

Winmasters 150 150

Το ΠΑΟΚ-Σπάρτακ Μόσχας και το Σέλτικ-ΑΕΚ παίζει στην Winmasters.gr

Επίσκεψη

ΠΑΟΚ και ΑΕΚ μπαίνουν στη μάχη του τρίτου προκριματικού γύρου του Champions League αντιμετωπίζοντας Σπάρτακ Μόσχας και Σέλτικ αντίστοιχα, με στόχο να συνεχίσουν να ονειρεύονται τη συμμετοχή στους ομίλους της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.

Στις 20:00 ο ΠΑΟΚ υποδέχεται στην Τούμπα την πάντα επικίνδυνη Σπάρτακ, με τους παίκτες του Ραζβάν Λουτσέσκου να επιδιώκουν να επιβάλουν από νωρίς τον ρυθμό τους απέναντι στους Μοσχοβίτες, έτσι ώστε να πάρουν το αποτέλεσμα που επιθυμούν για τη ρεβάνς της  “Otkritie Arena”.

Λίγο αργότερα (21:45), η ΑΕΚ του Μαρίνου Ουζουνίδη ξεκινάει τις υποχρεώσεις της στο Champions League αντιμετωπίζοντας τη Σέλτικ στη Γλασκώβη, με την Ένωση να επιθυμεί να επιστρέψει στην Αθήνα με το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα, μετατρέποντας σε φιέστα τον επαναληπτικό του ΟΑΚΑ.

Ταυτόχρονα, η winmasters.gr θα καλύψει ζωντανά και τις δύο μάχες των  “Δικεφάλων” διαθέτοντας πλήθος αγορών* για Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου γκολ και Παίκτες.

Όλα τα εγγεγραμμένα μέλη θα βρουν ευφάνταστα ειδικά στοιχήματα* για Ημίχρονο/Τελικό & Over/Under 2.5, Πολλαπλά σκορ, Νίκη μίας ομάδας ενώ έχει βρεθεί πίσω στο σκορ, Σκορ με πέναλτυ, 1η ομάδα να σκοράρει και να Κερδίσει/Ισοπαλία/Χάσει και Αμφίσκορο ματς χωρίς να λήξει ισοπαλία, έχοντας πάντα το δικαίωμα για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cash out*.

Για όσους θέλουν ας δοκιμάσουν την τύχη τους στο ..τυχερό νόμιμο καζίνο της Γουινμάστερς εδώ.

πηγή: Winmasters

* Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις “21+, Αρμόδιος ρυθμιστής: ΕΕΕΠ, Συχνή συμμετοχή: κίνδυνος εθισμού και απώλεια περιουσίας, ΚΕΘΕΑ:  210 9237777”