Winmasters.gr: Με το ένα πόδι στα… αστέρια η ΑΕΚ!

Η πιο μεγάλη ώρα έφτασε για την ΑΕΚ! Η «Ένωση» βρίσκεται προ των πυλών της επιστροφής της στους ομίλους του Champions League μετά και τη σεζόν 2006/07.

Winmasters 150 150

Η ΑΕΚ παίζει στην Winmasters.gr

Επίσκεψη

Οι παίκτες του Μαρίνου Ουζουνίδη απόψε στον εντός έδρας επαναληπτικό κόντρα στην Ουγγρική Βίντι οφείλουν να κάνουν το καθήκον τους και να υπερασπιστούν το 2-1 της Groupama Arena, έτσι ώστε το σεντόνι της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης να κυματίζει περήφανα το προσεχές φθινόπωρο στη σέντρα του ΟΑΚΑ!

Η μεγάλη ρεβάνς της ΑΕΚ απέναντι στη Βίντι παίζει δυνατά λοιπόν απόψε live και στη winmasters.gr με πλήθος στοιχηματικών επιλογών!

Όλα τα εγγεγραμμένα μέλη θα έχουν την ευκαιρία να βρουν αγορές για Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ, αλλά και σούπερ ειδικά στοιχήματα* για Νίκη μιας ομάδας χωρίς να δεχθεί γκολ, Νίκη μιας ομάδας έχοντας βρεθεί πίσω στο σκορ, Ημίχρονο/Τελικό & O/U 2.5.

Αμφίσκορο ματς χωρίς να λήξει ισοπαλία, Πολλαπλά σκορ, Σκορ με πέναλτι και Αυτογκόλ, έχοντας πάντα το δικαίωμα για γρήγορες αγορές (fast markets) και cash out*!

Για όσους θέλουν ας δοκιμάσουν την τύχη τους στο ..τυχερό νόμιμο καζίνο της Γουινμάστερς εδώ.

πηγή: Winmasters

Winmasters με μοναδικά προγράμματα επιβράβευσης*!

* Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις “21+, Αρμόδιος ρυθμιστής: ΕΕΕΠ, Συχνή συμμετοχή: κίνδυνος εθισμού και απώλεια περιουσίας, ΚΕΘΕΑ:  210 9237777”