background_opap_1

Άγιαξ – Μπενφίκα ανάλυση αγώνα Champions League

Στοίχημα με 100% Διασκέδαση! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Άγιαξ – Μπενφίκα Champions League: Ο νικητής βήμα πρόκρισης

Ο αγώνας Champions League, παίζει στις καλύτερες Προσφορές* Στοιχηματικών Εταιρειών

Άγιαξ: Πολύ καλή εμφάνιση από τους Ολλανδούς στην έδρα της Μπάγερν για την 2η αγωνιστική του Τσάμπιονς Λιγκ και δίκαιο 1-1.

Με μια νίκη και μια ισοπαλία ο Αίαντας είναι στην πρώτη θέση παρέα με τους Γερμανούς.

Στο πρωτάθλημα Ολλανδίας σκόρπισε εκτός έδρας την Χέρενφεν με 0-4 σκοράροντας από 2 γκολ σε κάθε ημίχρονο.

Στην βαθμολογία είναι στην 2η θέση και βρίσκεται 5 πόντους μακριά από την κορυφή.

Μπενφίκα: Ήταν καλύτερη η Μπενφίκα στο ματς της Αθήνας κόντρα στην ΑΕΚ και τελικά πήρε την νίκη με 2-3.

Μπροστά στο ημίχρονο με 0-2 από το 15΄ ισοφάρισαν οι κίτρινοι με 2 γκολ στο 53΄ και στο 63΄ με τους Πορτογάλους να σκοράρουν και τρίτο στο 74΄ αν και έπαιζαν με παίκτη λιγότερο από το 45΄.

Στην 3η θέση η Πορτογαλική ομάδα όποιος πάρει την νίκη κάνει βήμα πρόκρισης.

Αήττητη στην κορυφή της Πορτογαλίας 5-2-0 και 15-5 τέρματα.

Προϊστορία: Χωρίς ιστορικό μεταξύ τους οι δυο ομάδες.

Απουσίες: Μπάντε, Βέλτμαν, Ταγκλιάφικο για Άγιαξ, & Γκριμάλντο, Ντίαζ, Ζαρντέλ για Μπενφίκα.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Home win ( 1.97 ) στην stoiximan