background_opap_2
background_opap_1

Αμπερντίν – Πάτρικ: Επιστροφή στις νίκες

Το στοίχημα στα καλύτερα του! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Καλή μόνο στο πρώτο ημίχρονο η Αμπερντίν προσπάθησε να κοντράρει όσο μπορούσε την Σέλτικ αλλά πήγε στα αποδυτήρια για το 1ο μέρος χάνοντας με 1-0 από γκολ στο 40΄.

Στο 2ο ημίχρονο δεν εμφανίστηκε στο γήπεδο, δεν είχε ούτε 1 σουτ στην αντίπαλη εστία και δέχτηκε ακόμα 2 τέρματα.

Στην 2η θέση της βαθμολογίας με 39 βαθμούς, η πρώτη είναι στο +11 ούτε το σκέφτεται. Σε 9 αγώνες στην έδρα της έχει 5-1-3 με 15-11 τέρματα.

Από την άλλη μεριά η Πάτρικ μετά από 2 σερί ήττες γύρισε στις επιτυχίες παίρνοντας το τρίποντο με 1-0 από την Χάμιλτον.

Καλή μόνο στο πρώτο ξερός όπου και σκόραρε, στο 2ο μέρος έπαιζε μόνο άμυνα στάθηκε τυχερή και δεν δέχτηκε την ισοφάριση.

Στην προτελευταία θέση οι φιλοξενούμενοι, μακρυά από την έδρα τους δεν έχουν πάρει ακόμα νίκη 0-3-7 και 4-22 τέρματα.

Μικρή η απόδοση του άσου που μας δίνουν οι εταιρίες στοιχήματος θα παίξουμε με το σύνολο των γκολ, με την Αμπερντίν στα τελευταία 10 εντός τα 9 να είναι με 2-3 γκολ.

ΠΡΟΤΑΣΗ: 2-3 goals (2.00)  στον sportingbet

Sportingbet Παίξε Νόμιμα με πρόγραμμα ανταμοιβής*!