background_opap_2
background_opap_1

Κροτόνε – Νάπολι: Να παραμείνει στην κορυφή

Στοίχημα με 100% Διασκέδαση! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Πρεμιέρα για την 19η αγωνιστική κάνουν οι δυο ομάδες και με το ματς αυτό συμπληρώνεται και ο πρώτος γύρος στην Ιταλία.

Η γηπεδούχος Κροτόνε καίγεται για την νίκη που όμως είναι δύσκολο να την πάρει σήμερα.

Στην 18η θέση με 15 βαθμούς είναι πάνω στην γραμμή του υποβιβασμού παρέα με την Σπάλ.

Την αγωνιστική που μας πέρασε κράτησε για ένα ημίχρονο το 0-0 εκτός έδρας με την Λάτσιο, στο 2ο ημίχρονο κατέρρευσε χάνοντας με 4-0.

Μοιρασμένα τα εντός έδρας παιχνίδια της Κροτόνε 3-2-4 με 7-12 τέρματα, κόντρα στην Νάπολι μέσα εκεί έχει μια νίκη και 2 ήττες.

Η πρωτοπόρος Νάπολι στην απέναντι μεριά σε ένα ματς που το τελικό σκορ είχε διαμορφωθεί από το πρώτο μέρος νίκησε 3-2 την Σαμπντόρια εντός έδρας.

Αυτή ήταν η 2η σερί νίκη της Νάπολι που με 45 βαθμούς είναι τιμονιέρης της βαθμολογίας με την Γιούβε να βρίσκεται 1 πόντο χαμηλότερα.

Η καλύτερη ομάδα τους πρωταθλήματος μακρυά από την έδρα της η Νάπολι, παραμένει αήττητη με 8-1-0 και 21-7 τέρματα.

Απουσίες: Τουμινέλλο για Κροτόνε & Ρούι, Μίλικ, Γκούλαμ για Νάπολι.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Over 2,5 (1.62) στην  winmasters

Winmasters με μοναδικά προγράμματα επιβράβευσης*!