Ένας τυχερός κέρδισε στο Stoiximan Master 10.000€*!

Ένας τυχερός κέρδισε 10.000€ στο Stoiximan Master εντελώς δωρεάν*!

To… επικό Αγγλία-Γερμανία 3-3 για το Nations League αποδείχθηκε τυχερό για ένα μέλος της Stoiximan που αναδείχθηκε ο μόνος νικητής του Stoiximan Master!

Η Δευτέρα (26/9) είχε Nations League με Stoiximan Master στο ματς της Αγγλίας με τη Γερμανία. Τα μέλη της Stoiximan μπορούσαν εντελώς δωρεάν* να πάρουν μέρος, προβλέποντας το τελικό σκορ και τον πρώτο σκόρερ του αγώνα.

Διεκδικείς έως 50.000€ κάθε εβδομάδα & έως 10.000€ σε ένα παιχνίδι, εντελώς δωρεάν* (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)! 21+ Παίξε υπεύθυνα *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις

Μετά το τέλος της αναμέτρησης, μόνο ένας τυχερός είχε προβλέψει σωστά και το τελικό σκορ (3-3) αλλά και ότι ο Ilkay Gündogan, θα ήταν αυτός που θα άνοιγε το σκορ.

Το παιχνίδι μάλιστα είχε… τρελή εξέλιξη καθώς μετά το 0-0 του πρώτου ημιχρόνου, η Γερμανία προηγήθηκε με 2-0, η Αγγλία το γύρισε σε 3-2 μέσα σε 12 λεπτά για να ισοφαρίσει στο τέλος η φιλοξενούμενη ομάδα σε 3-3!

Κάπως έτσι το μοναδικό μέλος της Stoiximan που κέρδισε στον συγκεκριμένο διαγωνισμό, πήρε ολόκληρο το έπαθλο των 10.000 ευρώ εντελώς δωρεάν*, κάτι που είχε συμβεί πρόσφατα και στο Μπάγερν-Μπαρτσελόνα!

Και το Master συνεχίζεται την Τρίτη (28/9) με το Ελλάδα – Β.Ιρλανδία!

*​Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις. Ο διαγωνισμός είναι δωρεάν και δεν απαιτείται κατάθεση ή συμμετοχή στα παίγνια