background_opap_2
background_opap_1

Λαμία – Πανιώνιος: Όλα παίζονται

Το στοίχημα στα καλύτερα του! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Επαναληπτικός του 1-0 υπέρ του Πανιωνίου στην Αθήνα και όλα παίζονται και για τις δυο ομάδες.

Στο πρωτάθλημα τώρα η Λαμία φιλοξένησε τον Ατρόμητο, έγινε ένα σκληρό παιχνίδι βγήκαν 10 κίτρινες και μια κόκκινη κατά της Λαμίας.

Αμφίρροπο το πρώτο ημίχρονο, λίγο καλύτερος ο Ατρόμητος στο 2ο ημίχρονο αλλά προηγήθηκε η Λαμία στο 55΄ .

Στο 65΄ έμεινε με 10 η Λαμία για να ισοφαρίσει η Αθηναϊκή ομάδα μετά από δέκα λεπτά.

Στην 13η θέση οι γηπεδούχοι είναι στο +6 από την γραμμή του υποβιβασμού φαίνεται ότι θα καταφέρουν την παραμονή τους.

Ο Πανιώνιος τώρα για 4ης σερί αγωνιστικές έμεινε μακρυά από την νίκη 0-3-1, έφερε 0-0 εκτός με την Λάρισα έπειτα από αμφίρροπο παιχνίδι.

Στην 6η θέση οι φιλοξενούμενοι είναι 10 βαθμούς μακρυά από μια ευρωπαϊκή έξοδο, ίσως κοιτάξουν να περάσουν από το κύπελλο.

Μακρυά από την έδρα του έχει κάνει 11 αγώνες έχοντας φέρει 3-5-3 και 7-8 τέρματα.

Απουσίες: Μπούτνικ για Λαμία.

ΠΡΟΤΑΣΗ: 2-3 goals (2.05) στην  winmasters

Winmasters με μοναδικά προγράμματα επιβράβευσης*!