background_opap_2
background_opap_1

Μαρσέιγ – Λειψία: Με απουσίες οι γηπεδουχοι

Στοίχημα με 100% Διασκέδαση! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Μέχρι το 20΄ είχε την υπεροχή η Μαρσέιγ στο πρώτο ματς στην Λειψία, ενώ στο 8΄ είχαν κλασική ευκαιρία με τον Μήτρογλου.

Από το 20΄ και πέρα οι Γερμανοί πήραν την κατοχή σκοράροντας στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου το μοναδικό τέρμα.

Στην Γαλλία αν και ήταν καλύτερη από την Μονπελιέ ειδικά στο 2o ημίχρονο, γκολ δεν μπήκε όμως.

Στην 4η θέση που οδηγεί στους ομίλους του Γιουρόπα είναι η Μαρσέιγ, τους ίδιους έχει και η 3η Λυών που παίζει στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ.

Η προϊστορία με Γερμανικές ομάδες δεν είναι υπέρ της 5-3-9 αλλά εφέτος σε 7 αγώνες εντός έχει 6-1-0.

Η Λειψία τώρα στην Μπουντεσλίγκα είχε αμφίρροπο ματς εντός κόντρα στην Λεβερκούζεν, έχασε 1-4 με το σκορ να μην αντικατοπτρίζει τον αγώνα.

Στην 6η θέση με 46 βαθμούς θέλει να κρατηθεί εκεί και αν μπορεί και ψηλότερα.

Απουσίες: Μανταντά, Ρονάλντο, Τοβέν, Ραμί για Μαρσέιγ & Χάλστενμπεργκ, Λάιμερ, Ιλσάνκερ για Λειψία.

ΠΡΟΤΑΣΗ: 2-3 goals (2.10) στην  stoiximan

Stoiximan καθημερινές προσφορές* για όλα τα μέλη!