Νάπολι – Λίβερπουλ ανάλυση αγώνα Champions League

Παίξε νόμιμα με γρήγορες αναλήψεις! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Νάπολι – Λίβερπουλ Champions League: Η νίκη γέρνει δεξιά

Οι καλύτερες αποδόσεις Champions League στις εγκυρότερες εταιρίες στοιχήματος στον Άρχοντα!

Νάπολι: Πολύ καλύτερη η Νάπολι στην πρεμιέρα των ομίλων εκτός έδρας με τον Ερυθρό Αστέρα, είχε 5 κλασικές ευκαιρίες αλλά και δοκάρι, τελικά ήρθε ισόπαλο 0-0.

Σήμερα θέλει την νίκη σε αυτόν τον πολύ δύσκολο αγώνα καθώς άλλο αποτέλεσμα μπορεί να της στοιχίσει στην συνέχεια.

Στο πρωτάθλημα ήταν κατώτερη της Γιουβέντους, 1-1 στο πρώτο μέρος στο δεύτερο ημίχρονο δέχτηκε ακόμα 2 τέρματα.

Στην 2η θέση της βαθμολογίας με 15 βαθμούς η Γιουβε ξέφυγε με 6 βαθμούς.

Λίβερπουλ: Καλύτερη η Αγγλική ομάδα στον πρώτο αγώνα με την Παρί, μέσα σε έξι λεπτά είχε κάνει το 2-0 με τους Γάλλους να μειώνουν 5 λεπτά πριν το τέλος του ημιχρόνου.

Στο 2ο μέρος αν και Λίβερπουλ πολιορκούσε από το πουθενά η Παρί ισοφάρισε σε 2-2 με το Φιρμίνιο να βρίσκει δίχτυα στο 92΄ και να χαρίζει την νίκη στους κόκκινους.

Με νέα νίκη της σήμερα η Λίβερπουλ παίρνει σοβαρό προβάδισμα πρόκρισης στην επόμενη φάση.

Προϊστορία: Δεν υπάρχει προηγούμενο ιστορικό μεταξύ των δυο ομάδων.

Απουσίες: Γιουνές, Γκουλάμ, Κίρικες, Μερέτ για Νάπολι, & Τσαπερλέιν, Λαλάνα, Ορίγκι για Λίβερπουλ.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Away win ( 2.10 ) στην interwetten

Το Νάπολι – Λίβερπουλ παίζει στην Interwetten!