NEW
520 🎁 Χωρίς Κατάθεση
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
- Απόσταση
- Villarreal U19 - Παρί Σεν Ζερμέν U19 Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
33.3%
66.7%
66.7%
66.7%
100%
33.3%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Villarreal U19 - Παρί Σεν Ζερμέν U19
1
2.46
X
4.00
2
2.47
1
2.46
Villarreal U.
X
4.00
Ισοπαλία
2
2.47
Παρί Σεν Ζερ.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Villarreal U19 - Παρί Σεν Ζερμέν U19 Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.45 | 4.00 | 2.45 | 6.22% | ||||||
|
|
2.40 | 4.00 | 2.45 | 6.96% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.45 | 2.60 | 6.91% |
|
|
2.46 | 3.80 | 2.46 | 7.08% | 2.60 | 1.47 | 6.09% | 1.44 | 2.62 | 7.07% |
|
|
2.37 | 3.95 | 2.47 | 7.40% | 2.50 | 1.47 | 7.43% | 1.45 | 2.57 | 7.30% |
|
|
2.45 | 3.75 | 2.45 | 7.66% | 2.50 | 1.47 | 7.43% | 1.42 | 2.60 | 8.16% |
|
|
2.35 | 4.00 | 2.30 | 9.94% | 2.62 | 1.44 | 7.07% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
Betting facts