background_opap_1

Γουέστ Χαμ – Κρίσταλ Πάλας: Με απουσίες και οι δυο

Παίξε νόμιμα με γρήγορες αναλήψεις! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Εμβόλιμη αγωνιστική στην Πρέμιερ Λιγκ με τις αγωνιστικές να έχουν φτάσει στις 25 με την σημερινή.

Η γηπεδούχος Γουέστ Χαμ έρχεται από την ισοπαλία 1-1 εντός με την Μπόρνμουθ, με τα δυο γκολ να μπαίνουν στο 2ο μέρος και σε διάστημα δυο λεπτών το ένα από το άλλο.

Αυτό ήταν το 5ο σερί αήττητο ματς για τους γηπεδούχους 2-3-0, είναι στην 11η θέση με 26 και στο +4 από την γραμμή του υποβιβασμού.

Μοιρασμένα τα εντός έδρας αποτελέσματα της 4-3-4 με 13-16 τέρματα, αμυντικά έχει την τρίτη χειρότερη άμυνα, γκολ στο σύνολο 42.

Η Κρίσταλ Πάλας από την άλλη έκανε ένα πολύ κακό πρώτο ημίχρονο κόντρα στην Άρσεναλ εκτός έδρας και το πλήρωσε.

Στο 42΄ οι κανονιέρηδες είχαν κάνει το 4-0 και το παιχνίδι είχε πάρει τέλος.

Ένα γκολ της τιμής έβαλε η Πάλας στο 78΄ με το 2ο ημίχρονο να είναι και το καλύτερο της μιας και η Άρσεναλ είχε κόψει ταχύτητα.

Με 25 πόντους οι φιλοξενούμενοι είναι στο +3 από την γραμμή του υποβιβασμού, θέλουν και αυτοί βαθμούς.

Μακρυά από το γήπεδο τους δεν πάνε και καλά, σε 12 ματς έχουν 2-3-7 με 7-19 τέρματα.

Και η Πάλας έχει αμυντικό πρόβλημα καθώς έχει την 5η χειρότερη άμυνα της κατηγορίας με 37 γκολ παθητικό.

Απουσίες: Κάρολ, Αρναούτοβιτς, Μαζουάκου, Φερνάντες, Ομπιάνγκ, Λανζίνι, Ρέιντ για Γουέστ Χαμ & Καμπαγιέ, Σακχό, Ντάν, Γουίκαμ, Σλούπ για Πάλας.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Draw (3.25)  στον sportingbet

Sportingbet Παίξε Νόμιμα με πρόγραμμα ανταμοιβής*!