background_opap_2
background_opap_1

Λευκορωσία Premier League: Ρουχ Μπρεστ – Σμολέβιτσι

Στοίχημα όπως θα ήθελες να είναι! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σε φόρμα η Ρουχ Μπρεστ υποδέχεται την Σμολέβιτσι και καλείται να ξεπεράσει την μέχρι τώρα σχετική ανομβρία που παρουσιάζει παίζοντας εντός έδρας απέναντι σε μια ομάδα που χάνει αλλά σκοράρει.

Λευκορωσία: Ρουχ Μπρεστ – Σμολέβιτσι

bet365 150 150

Το Ρουχ Μπρεστ – Σμολέβιτσι παίζει δυνατά στη Bet365.gr

ΕΓΓΡΑΦΗ >

Η Ρουχ Μπρεστ επιβεβαίωσε την δυναμική της στα εκτός έδρας ματς και πήρε μια καθαρή νίκη με 2-4 από την Νέμαν Γκρόντνο προηγούμενη μάλιστα με 0-3 και 1-4 για να διαμορφωθεί το 2-4 στις καθυστερήσεις.

Στα υπέρ της ομάδας ότι σκοράρουν παίκτες από όλες τις γραμμές στα αρνητικά ότι οι επιθετικοί έχουν ελάχιστο μερίδιο στις επιτυχίες μέχρι τώρα κάτι που αν συνεχισθεί θα δημιουργήσει θέμα.

Η αμυντική οργάνωση της Ρουχ Μπρεστ είναι από τα ισχυρά της όπλα και ειδικά εντός έδρας δεν δίνει ευκαιρίες στους αντιπάλους της.

Θα ποντάρει στην αποτελεσματικότητα των μετόπισθεν απέναντι σε μια ομάδα με διαφορετικούς από αυτήν προσανατολισμούς.

Η Σμολέβιτσι έχασε 3-5 από την ΜΠΑΤΕ όμως αν και βρέθηκε με 1-3 στο ημίχρονο διεκδίκησε να πάρεις βαθμό ισοφάρισε και το πάλεψε το ματς. Βέβαια συνέβαλλε η κάπως αφ υψηλού στάση της ΜΠΑΤΕ που στο 1-3 έκαναν πειράματα και τσαχπινιές.

Η φιλοξενούμενη είναι ομάδα που δεν έχει ακόμη κερδίσει εντός εκτός έδρας, παίζει με αρκετή ελευθερία και μεσο επιθετικά δείχνει αρκετά καλά στοιχεία με χαρακτηριστικό ότι οι παίκτες της σουτάρουν από μεγάλες αποστάσεις και δεν επιμένουν να φθάσουν κοντά στην αντίπαλη περιοχή.

Διαβάστε στον Άρχοντα: Το διάσημο φρουτάκι 🍒👑🔔 Golden Real Magic τώρα online

Χαρακτηριστικό της ότι στα τέσσερα ματς εκτός έδρας τα αποτελέσματα ήταν εναλλάξ 1-0 και 1-1, εις διπλούν.

Η Σμολέβιτσι κάπου θα κάνει μια σημαντική έκρηξη. Εδώ για να καταφέρει να πάρει πόντο πρέπει να κλείσει τα κενά αλλά και πάλι εντός περιοχής οι παίκτες της όταν αμύνονται είναι ανεπαρκείς.

Η Ρουχ Μπρεστ έχει θετική αύρα έχει καλή συνοχή και μια δυναμική ομάδας που δεν χαζεύει ούτε παίζει για το θέαμα.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Asian Home – 0.5 (1.85) στην Bet365.gr