background_opap_2
background_opap_1

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός: Με τους ΄΄λίγους΄΄

Επίσκεψη στη Σελίδα bet365.gr! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ενδιαφέρουσα σειρά αγώνων αναμένεται να παρουσιάσουν οι δυο ομάδες (ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός) σύμφωνα και με όσα έδειξαν στις δυο πιο πρόσφατες συναντήσεις τους.

Ο ΠΑΟΚ πήρε τον πιο σημαντικό και κατέκτησε το Κύπελλο και τώρα θέλει να υπερασπίσει τον τίτλο του πρωταθλητή που κατέχει την τελευταία 3ετια.

Στα υπέρ της ομάδας της Σαλονίκης ότι έχουν αποβάλλει κάθε κόμπλεξ που έχουν σε όλα τα υπόλοιπα σπορ και δεν ΄΄υπολογίζουν΄΄κανέναν και τίποτα.

Σε αυτό έχουν συμβάλλει κυρίως οι πολύ καλές επιλογές ξένων που αν και αλλάζουν δένουν με τους υπόλοιπους εύκολα.

Ο Ολυμπιακός έχει κάνει μια εξαιρετική σεζόν όπου για το πρωτάθλημα παραμένει αήττητος μετά και το πρώτο ματς των τελικών. Έχει επικρατήσει και στα δυο ματς της κανονικής σεζόν του αντιπάλου του όμως αυτό δεν είναι απόλυτο κριτήριο μια και στον τελικό Κυπέλλου έχασε.

Ο ΠΑΟΚ στο τελευταίο ματς είχε καλή συνοχή, πήρε ανέλπιστα αρκετούς πόντους από παίκτες σε θέσεις όπου ο αντίπαλος του έχει υπεροπλία όμως παρουσίασε και σημαντικά αρνητικά ζητήματα για αυτό και τελικά έχασε και το ματς.

Η διαφορά στο πρώτο και στο τελευταίο σετ είναι ανησυχητική για τους μεν και οδηγός για τους άλλους. Δείτε αποδόσεις στις καλύτερες στοιχηματικές εταιρίες!

Ο Ολυμπιακός έδειξε προβλήματα στην υποδοχή και από εκεί δυσκολεύθηκε και η δημιουργία.

Είχε αρκετούς πόντους όμως από προσωπικές ενέργειες μιας και έχει παίκτες με δυνατότητες.

Είχε όμως και πολύ στρες αποτέλεσμα του οποίου ήταν να κάνει ο κόουτς μια ξεχωριστή ΄΄ζωγραφιά΄΄ και να μην μπορεί να την αποτρέψει αφού είχαν κλίσει οι αλλαγές.

Αυτό δεν γίνεται ούτε στις παραλίες και παρ ολίγον να τους στοιχίσει το ματς αφού ο ΠΑΟΚ εκμεταλλεύθηκε την ΄΄ομορφιά΄΄ και ισοφάρισε σε 2-2.

Η εξέδρα θα παίξει τον ρόλο της και όπως και στου Ρέντη αν είναι σε κανονικά πλαίσια θα δώσει βοήθεια στην γηπεδούχο, αν όχι θα προσθέσει άγχος που έτσι και αλλιώς είναι πλέον στην μια πλευρά καθώς με ήττα οι ασπρόμαυροι δεν έχουν ελπίδα ανατροπής για νέο τίτλο.

Ο ΠΑΟΚ παίζει ψυχωμένα, έχει 2-3 πολύ καλούς παίκτες όμως αν το ματς κριθεί σε δυνατότητες των παικτών ένθεν και εκείθεν τότε η τύχη του θα είναι μικρότερη του αντιπάλου του.

Έχουν όμως εμπειρία διαχείρισης δυσκολιών και μάλιστα με επιτυχία και εκεί θα ποντάρουν.

Το όριο που μπήκε στις εταιρείες προμηνύει ότι υπολογίζουν τουλάχιστον 4 σετ με μέσο όρο 46 πόντων σε κάθε σετ κάτι που όμως δεν προέκυψε στα φετινά ματς πρωταθλήματος ούτε και στο Κύπελλο για αυτό και η επιλογή είναι με τους ΄΄λίγους΄΄.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Under 184.5 points (1.90) στην  sportingbet

Sportingbet Παίξε Νόμιμα με πρόγραμμα ανταμοιβής*!