background_opap_2
background_opap_1

Κολωνία – Αμβούργο: Δύσκολη έδρα

Το στοίχημα στα καλύτερα του! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Με το αριστερό μπήκε την νέα περίοδο η Κολωνία, χάνοντας εκτός από την Γκλάντμπαχ με 1-0.

Πολύ άσχημο το πρώτο μέρος, είναι τυχερή που πήγε με το 0-0 στο ημίχρονο και εκεί που έφερε το ματς στα ίσα στο 2ο δέχτηκε το γκολ της ήττας.

Δυνατοί στην έδρα τους οι γηπεδούχοι, πέρυσι εκεί είχαν 9-6-2 με 29-17 τέρματα, ενώ τερμάτισαν στην 5η θέση και μπήκαν στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ.

Το Αμβούργο από την άλλη σκόραρε νωρίς στο 8΄ κόντρα στην Άουγκσμπουργκ, δεν ήταν καλύτερο από τους αντιπάλους, αλλά μπόρεσε να κρατήσει την πρωτοπορία μέχρι το τέλος.

Πέρυσι το Αμβούργο σώθηκε στο τσακ με 1 πόντο διαφορά από της ομάδες που έπεσαν, ενώ είχε και μια δυσκολία στο σκοράρισμα έχοντας μόλις 33 γκολ υπέρ.

Εκτός έδρας είχε την 2η χειρότερη επίδοση από τις υπόλοιπες ομάδες 2-4-11 με 12-36 γκολ, αναλυτικά εδώ τα στατιστικά!

Στην έδρα της Κολωνίας έχουν συναντηθεί 11 φορές από το 2000 και οι γηπεδούχοι έχουν 5 νίκες, το Αμβούργο 4, ενώ 2 ματς τελείωσαν ισόπαλα.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Home win (1.84) στην  sportingbet

Sportingbet Παίξε Νόμιμα με πρόγραμμα ανταμοιβής!

ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΑΓΩΝΑ ΝΟΜΙΜΩΝ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ
Stoiximan-bonus, Pame Stixima interwetten 80x20 sportingbet bonus stoixima vistabet 80x20 betshop new 100x25 championsbet bonus