Μεγάλες προσφορές* με 230+ ειδικά στο Champions League!

Δείτε Live ποδόσφαιρο! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ με επιστροφή* πονταρίσματος αν ο Μανέ σκοράρει το 1ο γκολ της αναμέτρησης!

Οι Κόκκινοι ήταν καταιγιστικοί στο 1ο ημίχρονο στο Άνφιλντ σκοράροντας τρεις φορές και απέκτησαν σαφές προβάδισμα για την πρόκριση στα ημιτελικά διατηρώντας παράλληλα και το αήττητο στο φετινό Champions League.

Η Σίτι καλείται να κάνει μεγάλη ανατροπή και να κερδίσει με διαφορά τουλάχιστον 3 γκολ για να πάρει το εισιτήριο στα ημιτελικά.

Ρόμα – Μπαρτσελόνα με 230+ ειδικά στοιχήματα και προσφορά* ημέρας!

Η Μπαρτσελόνα μετά τη νίκη 4 – 1 στο 1ο ματς είναι με το ένα πόδι στα ημιτελικά της διοργάνωσης για 16η φορά στην ιστορία της.

Η Ρόμα ψάχνει ένα μικρό θαύμα και μία μεγάλη ανατροπή για να πάρει την πρόκριση και θα κυνηγήσει τις όποιες ελπίδες της έδωσε το γκολ του Τζέκο στο Καμπ Νου.

8o τζάκποτ* στο Predictor

H ώρα του πρώτου γκολ χαρίζει μετρητά*! Μάντεψε το ακριβές λεπτό που θα μπει το πρώτο γκολ σε δύο αγώνες δηλώνοντας συμμετοχή με την εβδομαδιαία σου “Πρόβλεψη” και γίνε εσύ ο παίκτης της εβδομάδας που θα κερδίσει το μεγάλο έπαθλο*.