Το Ίντερ – Γιουβέντους παίζει δυνατά στη Winmasters.gr!

Στοίχημα με 100% Διασκέδαση! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σάββατο βράδυ και το ενδιαφέρον της ποδοσφαιρικής Ευρώπης στρέφεται στο Μιλάνο! Το «Σαν Σίρο» ανοίγει τις πύλες του, για να φιλοξενήσει το μεγάλο ματς της 35ης αγωνιστικής της Serie A ανάμεσα στην Ίντερ και τη Γιουβέντους.

Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην 5η θέση του Ιταλικού πρωταθλήματος και προέρχονται από νίκη με 2-1 στην έδρα της Κιέβο. Με ανεβασμένη την ψυχολογία, λοιπόν, οι «Νερατζούρι» κατεβαίνουν απόψε στο γήπεδο για να κάμψουν την αντίσταση της Γιουβέντους.

Από την άλλη πλευρά, η «Μεγάλη Κυρία» της Ευρώπης, μετά και τον αποκλεισμό από τη Ρεάλ στο Champions League, είδε τη Νάπολι να… κλέβει την προηγούμενη Κυριακή μέσα στο Τορίνο τους 3 βαθμούς που θα της έδιναν το μεγάλο πλεονέκτημα για την κατάκτηση του φετινού πρωταθλήματος.

Πλέον, οι παίκτες του Μασιμιλιάνο Αλέγκρι νιώθουν την καυτή ανάσα των «Ναπολιτάνων» στον βαθμολογικό πίνακα και είναι υποχρεωμένοι να φύγουν με τη νίκη από την πρωτεύουσα της Λομβαρδίας.

Την ίδια στιγμή το γήπεδο της winmasters θα πάρει φωτιά και θα βρίσκεται σε απευθείας σύνδεση με το «Σαν Σίρο». Όλοι οι παίκτες θα έχουν την ευκαιρία να βρουν πλήθος αγορών* για Γκολ*, Ημίχρονα*, Κόρνερ* και Σκόρερ*, μαζί με ειδικές στοιχηματικές επιλογές* που κλέβουν τις εντυπώσεις!

Η ειδική αγορά να σκοράρουν και οι 2 ομάδες και το παιχνίδι να μην λήξει ισοπαλία* βρίσκεται σε μια ανταγωνιστική απόδοση*!

Όσοι όμως πιστεύουν ότι η «Γιούβε» θα μπει στο γήπεδο και από το 1ο λεπτό θα επιβάλει τους κανόνες της, μπορούν να βρουν την επιλογή 2 Ημίχρονο/2 Τελικό & Over 2.5* σε μια άκρως ανταγωνιστική απόδοση*.

Για όσους θέλουν ας δοκιμάσουν την τύχη τους στο ..τυχερό νόμιμο καζίνο της Γουινμάστερς εδώ.

πηγή: Winmasters