background_opap_2
background_opap_1

Τότεναμ – Τσέλσι: Πατατράκ στην πρεμιέρα

Παίξε νόμιμα με γρήγορες αναλήψεις! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ξεκίνημα με το δεξί η Τότεναμ στην πρεμιέρα ήταν καλύτερη από την Νιούκαστλ, βοήθησε και η αποβολή παίχτη των αντίπαλων και με 2 τέρματα στο 2ο μέρος πήρε το τρίποντο.

Οι γηπεδούχοι με το περσινό κορμό θα προσπαθήσουν να χτυπήσουν πρωτάθλημα κάτι που έχασαν πέρυσι για 7 βαθμούς από την σημερινή αντίπαλο Τσέλσι.

Στην αντίθετη μεριά οι ‘μπλε’ έπεσαν θύμα έκπληξης στην πρεμιέρα χάνοντας εντός 2-3 από την Μπέρνλι.

Άσχημο 1ο ημίχρονο από την Τσέλσι το οποίο εκμεταλλεύτηκαν οι αντίπαλοι όπως και την κόκκινη που πήρε ο Καχίλ στο 14΄ και με 3 γκολ από το 24΄ μέχρι το 43΄ έβαλαν τις βάσεις για την έκπληξη.

Στο 2ο ημίχρονο υποχώρησε η Μπέρνλι, σκόραρε 2 τέρματα η Τσέλσι αλλά έχασε και με άλλη κόκκινη τον Φάμπρεγας στο 81΄ ένα μεγάλο πλήγμα για το σημερινό αγώνα.

Φόρμα ομάδων: Η προϊστορία από το 1999 στην έδρα της Τότεναμ με την Τσέλσι, 5 νίκες οι γηπεδούχοι, 10 η Τσέλσι, 7 ισοπαλίες.

Απουσίες: Καχίλ, Φάμπρεγας, Μπακαγιόκο, Χαζάρντ για Τσέλσι.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Home win  (2.10) στην  sportingbet

Sportingbet Παίξε Νόμιμα με πρόγραμμα ανταμοιβής!

ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΑΓΩΝΑ ΝΟΜΙΜΩΝ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ
Stoiximan-bonus, Pame Stixima interwetten 80x20 sportingbet bonus stoixima vistabet 80x20 betshop new 100x25 championsbet bonus