Winmasters: Σαββατόβραδο με ματσάρα στο Άμστερνταμ!

Winmasters.gr: Σαββατόβραδο με ματσάρα στο Άμστερνταμ!

• Ειδικά στοιχήματα* και πολλαπλές επιλογές για σκόρερ
  • Σε αρκετά ανταγωνιστική απόδοση* το Χ Ημίχρονο/ 2 Τελικό & O 2.5
  • Θα μπει γκολ με πέναλτι;

Το Nations League συνεχίζεται με τη μονομαχία ανάμεσα στην Ολλανδία και τη Γερμανία να ξεχωρίζει στην αγωνιστική δράση του Σαββάτου!

Η Γερμανία δεν ξεκίνησε με το… δεξί τις υποχρεώσεις της στον πρώτο όμιλο της League A και απέσπασε λευκή ισοπαλία στην έδρα της απέναντι στην παγκόσμια πρωταθλήτρια Γαλλία!

Στον αντίποδα, η Ολλανδία, αν και πάλεψε στο «Στα ντε Φρανς», δεν κατόρθωσε και αυτή με τη σειρά της να κάμψει την αντίσταση των «Τρικολόρ», γνωρίζοντας τελικά την ήττα με 2-1!

Απόψε Ολλανδία και Γερμανία διασταυρώνουν τα ξίφη τους στις 21:45 στη «Γιόχαν Κρόιφ Αρένα» του Άμστερνταμ με σκοπό την πρώτη τους νίκη στον νέο θεσμό του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου!

Η winmasters.gr υποδέχεται αυτή τη μεγάλη αναμέτρηση με μια ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ, Κόρνερ, Κάρτες και Παίκτες, δίνοντας διαρκώς τη δυνατότητα στους χρήστες για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cashout*.