background_opap_2
background_opap_1

Γιάννινα – Παναθηναϊκός: Ούτε τώρα νίκη εκτός

Το στοίχημα στα καλύτερα του! | ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Την πρώτη τους ήττα εντός έκαναν τα Γιάννινα την αγωνιστική που πέρασε, δεν μπόρεσαν να προβάλουν αντίσταση κόντρα στον ΠΑΟΚ 0-3 το πρώτο ημίχρονο.

Στην επανάληψη κατάφεραν να βάλουν το γκολ της τιμής, έχουν μια νίκη στα τελευταία 11 παιχνίδια τους 1-6-4, είναι στην 10η θέση & στο +8 από την επικίνδυνη γραμμή.

Στην έδρα τους εκτός από την ήττα που έκαναν τώρα έχουν ακόμα 2 νίκες και 7 ισοπαλίες με 12-11 τέρματα.

Ο Παναθηναϊκός στην άλλη πλευρά φιλοξένησε τον Παναιτωλικό γλίτωσε αρκετές φορές το γκολ και τελικά ήρθε ισόπαλος 0-0 για 2ο σερί αγώνα.

Χωρίς νίκη μακρυά από την Αθήνα οι πράσινοι 0-5-5, πολλά τα προβλήματα αγωνιστικά και διοικητικά…

Απουσίες: Λίλα, Σολτάνι για ΠΑΣ & Λουτσιάνο, Μουνιέ, Κουρμπέλης, Στάικος, Μολίνς.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Goal – Goal (2.20) στην  winmasters

Winmasters με μοναδικά προγράμματα επιβράβευσης*!